Strona główna
  • slider1a.png
  • slider1s.png
  • slider2.png
  • slider2a.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png

rozp roku 21 22Dnia 01.09.2021 roku w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii uroczyście powitaliśmy nowy rok szkolny 2021/2022.

Dzień rozpoczęliśmy od mszy świętej w kaplicy naszego ośrodka prowadzonej przez Księży z naszej parafii Ks. Proboszcz Arkadiusz Jasiewicz oraz Ks. Marcin Koperski. Po zakończonej modlitwie wszystkie klasy zarówno podstawowe jak i branżowe spotkały się na Sali gimnastycznej znajdującej się na terenie naszej szkoły.

Po odśpiewaniu Hymnu Narodowego Pani Dyrektor Elżbieta Smoła oraz Siostra Dyrektor Maria Curzydło zapoznały nas z nowymi nauczycielami i wychowawcami grup. Po krótkiej prezentacji wraz z wychowawcami przeszliśmy do swoich klas aby zapoznać się z nowymi koleżankami i planem lekcji. 

aparat.gif

absolwentOstatni dzień wakacji był bardzo emocjonujący dla naszych absolwentek szkoły branżowej. Wtedy właśnie Centralna Komisja Egazminacyjna ogłosiła wyniki egzaminu zawodowego, który dziewczęta zdawały w czerwcu.

Dzielimy z Nimi naszą radość, gdyż wszystkie uczennice zdały egzaminy zarówno w części teoretycznej jak i w części praktycznej.

GRATULUJEMY !!!

Mamy nadzieję, że zdobyte w naszej szkole branżowej kwalifikacje ułatwią wam start w dorosłe życie.

koniec roku szkolnego2021Jak co roku zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się Mszą świętą w naszej kaplicy, po której wszyscy udaliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie miała miejsce czwarta, coroczna „Gala Aniołów”.

Na początku Pani Dyrektor Elżbieta Smoła wręczyła najzdolniejszym wychowankom świadectwa z biało-czerwonym paskiem oraz inne wyróżnienia za szczególne osiągnięcia.
Następnie, w ramach nagrody specjalnej by uhonorować niesamowite talenty, wewnętrzne piękno oraz dobroć i wyróżniającą się postawę zostały wręczone „Statuetki Aniołów” w ośmiu różnych kategoriach. Wyróżniono osobowości: teatralną, sportową, muzyczną, kulinarną, fryzjerską, społeczną, intelektualną, taneczną oraz artystyczną.
Na koniec miały miejsce piękne podziękowania dla Dyrekcji, wychowawców, pracowników naszej placówki oraz nauczycieli za miniony rok szkolny.

Po wspaniałych życzeniach i słowach otuchy na nadchodzące wakacje usłyszeliśmy ostatni już w tym roku szkolnym dzwonek symbolizujący początek upragnionego i wyczekiwanego odpoczynku.

Życzymy wszystkim naszym podopiecznym, nauczycielom i wychowawcom 
cudownych i spokojnych WAKACJII

aparat.gif

bajka2021Wychowanki po raz kolejny przedstawiły swoje piękne talenty teatralne i taneczne biorąc udział w przedstawianiu zatytułowanym „BAJKA”. Po wielu próbach, pomiędzy przygotowaniami do egzaminów ósmoklasisty, a egzaminami zawodowymi, udało im się znaleźć czas, aby w humorystyczny i nowoczesny sposób wprowadzić nas w świat bajek. Historyjki znane nam od lat dziecięcych zostały odegrane przez dziewczęta w nietradycyjnym stylu, pełnym zabawy, dowcipu i młodzieżowej świeżości. Były one przeplatane pięknymi tańcami. Całość występu przeniosła nas do krainy beztroskiego dzieciństwa, a przeszłość i teraźniejszość złączyły się we wspólną, magiczną całość niosącą wspaniałe przekazy na przyszłość.

Gratulujemy talentu i nie możemy doczekać się kolejnych występów naszego zespołu teatralnego!

aparat.gif

wyscigi rzedow2021Okres ostatnich tygodni roku szkolnego obfitował w "szalone" wydarzenia....

* Wyprawa w Bieszczady - wspaniałe zmagania z przyrodą i swoimi słabościami. Duuuuużo zabawy w "pięknych okolicznościach przyrody"

aparat.gif

* Wyścigi Rzędów - podsumowujące wspólną pracę współzawodnictwo międy grupami. Wspaniała pogoda, piknikowy nastrój i poczucie wspólnoty... czego chcieć więcej!!!

aparat.gif

dziennik elektroniczny

branzowa bok

Przyłączyliśmy się...

Nasz Kanał YouTube

Nasze Galerie

galeriarch

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

im. Matki Antoniny Mirskiej
w Przemyślu
ul. Krasińskiego 33
37-700 Przemyśl
tel. 16 670 72 55

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

zsob dom generalny