Strona główna
  • slider1a.png
  • slider1b.png
  • slider2.png
  • slider2a.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png

fsmTegoroczne Zimowe Franciszkańskie Spotkanie Młodzieży w Kalwarii Pacławskiej odbywało się pod hasłem „OSIEMNASTKA”. Był to czas poznawania tego czym jest dojrzałość, odpowiedzialność, doświadczenie bliskości Boga i drugiego człowieka. Wszystko odbywało się w klimacie dobrej zabawy i zimowego, feryjnego wypoczynku.

Dla nas był to niesamowity tydzień nowych doświadczeń, Modlitwy, zabawy i pięknych spotkań… W naszej pamięci szczególne miejsce zajęły konferencje oraz spotkania w grupach, podczas których mogliśmy się wzajemnie ubogacać osobistymi doświadczeniami i przeżyciami… W planie spotkania były zabawy integracyjne, film „Wyścig z czasem”, nabożeństwa nawiązujące do tematu spotkania, inscenizacja teatralna o św. Franciszku, aktywność w terenie oraz niezapomniana „Impreza Osiemnastkowa”…Chętnie korzystałyśmy również z „kawiarenki”, gdzie w wolnych chwilach pomiędzy poszczególnymi punktami programu mogłyśmy się spotkać przy herbacie, kawie, wspólnych rozmowach i grach planszowych. Na zakończenie spotkania zaplanowano „wieczór świadectw”. Był to czas podsumowania tegorocznego zimowego „FSM-u”, podczas którego mogłyśmy się podzielić osobistymi przeżyciami i doświadczeniami …

Każda z nas brała udział w takim spotkaniu po raz pierwszy... W naszej pamięci i w sercach pozostało wiele niesamowitych wspomnień! Mamy nadzieję, że chociaż niektóre z nas będą mogły wziąć udział w kolejnych spotkaniach FSM-u…!

aparat.gif

dziennik elektroniczny

branzowa bok

MEiN22

poznajPolske22

Nasz Kanał YouTube

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

im. Matki Antoniny Mirskiej
w Przemyślu
ul. Krasińskiego 33
37-700 Przemyśl
tel. 16 670 72 55

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

zsob dom generalny