Strona główna
  • slider1a.png
  • slider1b.png
  • slider2.png
  • slider2a.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png

drezynyW dniu 15.10.2022r. tradycyjnie, jak co roku wybraliśmy się na wycieczkę w Bieszczady, które o tej porze roku są wyjątkowo piękne. Gwoździem programu  od którego zaczęliśmy dzień, był przejazd DREZYNAMI ROWEROWYMI w Uhercach Mineralnych. Stanowią one jedyną taką atrakcje w Polsce! Pewne siebie i swojej formy, ruszyłyśmy malowniczą trasą i choć wprowadzenie naszych maszyn w ruch wydawało się banalnie proste, szybko okazało się że nasza kondycja pozostawia wiele do życzenia.

Wspaniałe widoki, miłe towarzystwo oraz ruch na świeżym powietrzu sprawiły, że nabrałyśmy wilczego apetytu na coś pysznego z lokalnej kuchni. Dlatego też prosto z drezyn pojechałyśmy do Myczkowiec na pyszny obiad w przytulnej karczmie. Po posiłku, nasycone i zrelaksowane postanowiłyśmy jeszcze przed odjazdem pospacerować się po zaporze. Mało kto wie, ze zapora w Myczkowcach była wybudowana na Sanie kilka lat wcześniej, niż pobliska, oddalona od niej o zaledwie 7 km zapora w Solinie. To niesamowite miejsce jest mało popularne, ale przez to ciche i spokojne, dające możliwość zachwycania się  cudownym krajobrazem Bieszczad i ich nieskażoną przyrodą. 

Po wspaniałym dniu pełnym zachwycających doznań zmęczone i szczęśliwe wróciłyśmy do Ośrodka z nadzieją, że za rok znów wybierzemy się w taką samą podróż.

 aparat.gif

dziennik elektroniczny

branzowa bok

MEiN22

poznajPolske22

Nasz Kanał YouTube

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

im. Matki Antoniny Mirskiej
w Przemyślu
ul. Krasińskiego 33
37-700 Przemyśl
tel. 16 670 72 55

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

zsob dom generalny