Strona główna
  • slider1a.png
  • slider1s.png
  • slider2.png
  • slider2a.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png

den202014.10.2020r Dzień Edukacji Narodowej okazał się jak zawsze wyjątkowy zarówno dla naszych uczennic jak i nauczycieli. Rozpoczęliśmy go od quizu pod kierunkiem pani psycholog i pani z wfu, który okazał się świetną i pełną uśmiechu zabawą.

W rozgrywkach, które składały się z 2 części wystartowały 3 drużyny – 5 osobowe. W pierwszej części zawodniczki odpowiadały na pytania z różnych kategorii m.in wyzwania sportowe, świat, okiem naukowca; w drugiej odbyły się kalambury - za pomocą mimiki, gestów i rysunku, wychowanki przedstawiały hasła o tematyce sportowej, nie brakowało jednak w tej rundzie radości i silnych emocji.

 

W wyniku końcowym najlepszą okazała się:

Grupa IV zajęła MIEJSCE 1

Grupa I zajęła MIEJSCE 2

Grupa III zajęła MIEJSCE 3

Koleją atrakcją, która czekała tego dnia na nasze uczennice było wyjście do KINA HELIOS na aranżację filmu „Kickbokserka”. To poruszający film o dziewczynce, która aby zwyciężyć musi najpierw poradzić sobie z własnymi słabościami
i ograniczeniami - brakiem samokontroli i agresją, które spowodowane są jej trudną sytuacją rodzinną.

Po obiedzie uczennice klasy II Branżowej przygotowały krótką scenkę z życia szkoły dla nauczycieli i wychowawców z podziękowaniami za ich trud, serce oraz wkład w nasze wychowanie i nauczanie.

Na koniec dnia wychowanki oglądały filmy jedząc pyszną pizzę. Szkoda tylko, że co dobre szybko się kończy… i jutro znowu trzeba wstać do szkoły ;)

aparat.gif

 
 
 
 
 

dziennik elektroniczny

branzowa bok

Przyłączyliśmy się...

Nasz Kanał YouTube

Nasze Galerie

galeriarch

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

im. Matki Antoniny Mirskiej
w Przemyślu
ul. Krasińskiego 33
37-700 Przemyśl
tel. 16 670 72 55

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

zsob dom generalny