Strona główna
  • slider1a.png
  • slider1s.png
  • slider2.png
  • slider2a.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png

swieto mirska 2018aW dniu 25 listopada uroczyście obchodziłyśmy Święto Patronalne naszego Ośrodka. Stało się już tradycją, że dzień ten przeżywamy bardzo uroczyście. Ze wzruszeniem i podziwem pochylamy się nad postacią M.Antoniny Mirskiej, która jest Patronką Ośrodka i Założycielką Sióstr Opatrzności Bożej.
Na Mszę Świętą o godz.14.00 przybyło wielu zaproszonych gości, wśród nich nasi rodzice, opiekunowie, kapłani, dobroczyńcy i współpracownicy Ośrodka.

Po Mszy Świętej zaprosiliśmy uczestników na kiermasz świąteczny przygotowany przez wychowanki i wychowawców. Po kiermaszu wychowanki przygotowały spektakl pt ”Ku wolności”.

Spektakl poruszał wiele bardzo ważnych tematów takich jak życie, godność, wiara, wolność, rodzina, handel ludźmi.  Historia potencjalnej nastolatki, która dała się oszukać i padła ofiarą handlu ludźmi poruszyła widownię do łez. Wychowanki na scenie zaprezentowały bardzo wysoki poziom za co zostały wynagrodzone wieloma dobrymi słowami i oklaskami.

Tego dnia świętowałyśmy również Imieniny S.Dyrektor Leonardy. Delegacje wychowanek, wychowawców i nauczycieli złożyły Siostrze słowa podziękowania oraz serdeczne życzenia wraz z upominkami przygotowanymi własnoręcznie przez wychowanki.

aparat.gif

film

 

   

 

dziennik elektroniczny

branzowa bok

Przyłączyliśmy się...

Nasz Kanał YouTube

Nasze Galerie

galeriarch

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

im. Matki Antoniny Mirskiej
w Przemyślu
ul. Krasińskiego 33
37-700 Przemyśl
tel. 16 670 72 55

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

zsob dom generalny