Strona główna
  • slider1a.png
  • slider1s.png
  • slider2.png
  • slider2a.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png

targi2018W siedzibie Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Przemyślu 16 października 2018 r. spotkali się przedstawiciele lokalnych pracodawców, instytucji rynku pracy, służb mundurowych oraz firm szkoleniowych z osobami poszukującymi zatrudnienia oraz młodzieżą uczącą się, w tym uczennicami Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Przemyślu.

Organizatorem targów było przemyskie Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży oraz 9-13 Hufiec Pracy, przy współpracy z Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Przemyślu. Targi pracy odbyły się pod hasłem „Twoje Decyzje - Twoja Praca - Twoja Kariera". Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Prezydent Miasta Przemyśla oraz Starosta Powiatu Przemyskiego, zaś oprawę medialną zapewnili: Przemyska Telewizja Kablowa TOYA, gazeta „Życie Podkarpackie” oraz portal „Przemyskie info”.

 Wśród tegorocznych wystawców znalazły się firmy: Akcja Job Rzeszów, Sanmarks Sp. z o.o., EREM, Covebo oraz Promedica 24 Rzeszów. W tegorocznej edycji targów pracy udział wzięło 17 wystawców. Nie zabrakło oferty przygotowanej przez służby mundurowe i instytucji rynku pracy, które zachęcały przemyską młodzież odwiedzającą targi pracy do zapoznania się z ofertą rekrutacyjną.

Targi otwarte były dla pracodawców każdej branży. Osoby bezrobotne, poszukujące pracy, a także młodzież ucząca się miała okazję zapoznać się z wymaganiami na różne stanowiska m. in. w branży produkcyjnej, usługowej i budowlanej a także mogła skorzystać z seminariów prowadzonych przez doradców zawodowych. Ponadto organizatorzy przygotowali konkurs wiedzy o OHP, w którym do wygrania były upominki w postaci gadżetów promocyjnych.

aparat.gif

dziennik elektroniczny

branzowa bok

Przyłączyliśmy się...

Nasz Kanał YouTube

Nasze Galerie

galeriarch

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

im. Matki Antoniny Mirskiej
w Przemyślu
ul. Krasińskiego 33
37-700 Przemyśl
tel. 16 670 72 55

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

zsob dom generalny