Strona główna
  • slider1.png
  • slider1a.png
  • slider2.png
  • slider2a.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png

image085

Kolejny rok szkolny za nami. Tradycyjnie Zakończenie Roku Szkolnego rozpoczęło się Mszą św. odprawioną przez Ks. Proboszcza Jana Mazurka, w trakcie której nastąpiło uroczyste wprowadzenie relikwii Bł. Karoliny Kózkówny. Krótka homilia i przybliżenie w niej postaci błogosławionej wskazało, jak wielką rolę w życiu młodego człowieka stanowią wartości i jak wielką cenę czasem trzeba zapłacić stając w ich obronie.

Kolejnym punktem uroczystości było spotkanie w sali teatralnej. Dziewczęta odchodzącej klasy trzeciej w artystyczny, ciepły sposób podziękowały za trzyletnią z nami obecność. Krótki program artystyczny rozbawił i wszystkich zebranych, a w oku niejednej osoby zakręciła sie łezka. Młodsze koleżanki  nie zapomniały o pożegnaniu i w przygotowanym skeczu pokazały, że nie zapomną o swoich starszych koleżankach zbyt szybko.

Nie mniej pozytywnych emocji wzbudziło tradycyje rozdanie świadectw oraz wyróżnień za działania w grupach tematycznych, zaangażowanie w życie Ośrodka i pracę nad sobą. Pamiętaliśmy także o osobach, które swoją obecnością i staraniami przyczyniają się do większej aktywności dziewcząt, poświęcają swój wolny czas na prace z nimi oraz są "dobrymi duchami Naszej wspólnoty".

Tradycyjny, ostatni dzwonek zakończył to pełne radości i wzruszeń spotkanie. Czeka nas zasłużony odpoczynek. Zyczymy więc wszystkim spędzenia tego czasu w spokoju i radości.

aparat.gif

dziennik elektroniczny

Przyłączyliśmy się...

Nasz Kanał YouTube

Nasze Galerie

galeriarch

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

im. Matki Antoniny Mirskiej
w Przemyślu
ul. Krasińskiego 33
37-700 Przemyśl
tel. 16 670 72 55

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

zsob dom generalny